| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина кабелю важелів гальм | F750/500 R1450/1200 мм |
| Довжина важеля Vbr | H- 110 мм |
| Довжина гальмівної ручки | під 3 пальці |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй + пластик |
| Модель | PJ-43 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срібний |
| Бренд | VLT |
| Довжина важеля Vbr | H- 110 мм |
| Довжина гальмівної ручки | під 3 пальці |
| Довжина кабелю важелів гальм | F750/500 R1450/1200 мм |
| Колір | срібний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй + пластик |
| Модель | PJ-43 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Гальмо V-br Алюмiнiй + пластик H- 110мм L - 70мм VLT PJ-43 срібний набір
- Модель: BRA-AL+PL-000
- Наявність: Є в наявності
-
268.40грн.
- Без ПДВ: 268.40грн.

