| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 24-29 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | KW-620-10 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 24-29 " |
| Тип кріплення багажника | консольний |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 24-29 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | KW-620-10 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 24-29 " |
| Тип кріплення багажника | консольний |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Багажник Алюмiнiй 24-29" консольний KAIWEI KW-620-10 чорний з бортами
- Модель: CAR-24-29-000
- Наявність: Є в наявності
-
740.08грн.
- Без ПДВ: 740.08грн.

