| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 24-29 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | KW-620-09 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 24-29 " |
| Тип кріплення багажника | на подсідельний штир і верхні пір'я |
| Тип гальм | під дисковий; під V-brake |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 24-29 " |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | KW-620-09 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 24-29 " |
| Тип гальм | під дисковий; під V-brake |
| Тип кріплення багажника | на подсідельний штир і верхні пір'я |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Багажник Алюмiнiй 24-29" на подсідельний штир і верхні пір'я KAIWEI KW-620-09 чорний регульоване кріплення
- Модель: CAR-028
- Наявність: Є в наявності
-
727.76грн.
- Без ПДВ: 727.76грн.

