| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| За місцем кріплення | задній |
| Модель | KW-637-08-01 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 26-29 " |
| Тип кріплення багажника | на дропаут |
| Тип гальм | під V-brake |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| За місцем кріплення | задній |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | KW-637-08-01 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 26-29 " |
| Тип гальм | під V-brake |
| Тип кріплення багажника | на дропаут |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Багажник Алюмiнiй 26-29" на дропаут KAIWEI KW-637-08-01 чорний регульоване кріплення
- Модель: CAR-026
- Наявність: Є в наявності
-
736.12грн.
- Без ПДВ: 736.12грн.

