| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| За місцем кріплення | задній |
| Модель | KW-637-08-03 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 26-29 " |
| Тип кріплення багажника | на пір'я |
| Тип гальм | під дискові |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | KAIWEI |
| Діаметр колеса | 26-29 " |
| За місцем кріплення | задній |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | KW-637-08-03 |
| Розмір багажника по діаметру колеса | 26-29 " |
| Тип гальм | під дискові |
| Тип кріплення багажника | на пір'я |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Багажник Алюмiнiй 26-29" на пір'я трубч. KAIWEI KW-637-08-03 чорний регульоване кріплення
- Модель: CAR-021
- Наявність: Є в наявності
-
819.72грн.
- Без ПДВ: 819.72грн.


