Біговел - ідеальний інструмент для того, щоб опанувати балансування на двох колесах та якомога щвидше почати їздити на першому в житті велосипеді!
Особливості:
Алюмінієві рама та вилка
Пластикові монолітні колеса
Пружні покришки з EVA піни
Сідло та гріпси з екологічно чистих матеріалів
| SKU | Krook1225 |
| Бренд | Krook |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | Алюміній |
| Год (модельний) | 2025 |
| Грипсы | Екологічно чисті ручки з TPR |
| Диаметр колеса | 12" |
| Картинки | 23816016,23816017 |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Krook |
| НаименованиеУкр | Біговел 12" Krook 12 блакитний A5 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Пластик |
| Покрышки | Екологічно чисті шини з EVA |
| Пол | Мужской,Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер рамы | One size |
| Рама | Алюміній |
| Рост | 80-100 см |
| Руль | Алюміній |
| Седло | Екологічно чиста шкіра |
| Тип велосипеда | Беговелы |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип тормозов | без тормозов |
Беговел 12" Krook 12 голубой A5
- Модель: SKE-22-86
- Наявність: Є в наявності
-
2200.00грн.
- Без ПДВ: 2200.00грн.



