| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Діаметер дзвінка | 33 мм |
| Додаткові властивості дзвінка | міні |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | BC-BB3201A |
| Тип | механічні |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | салатний |
| Бренд | VLT |
| Діаметер дзвінка | 33 мм |
| Додаткові властивості дзвінка | міні |
| Колір | салатний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | BC-BB3201A |
| Тип | механічні |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Дзвінок Алюмiнiй 33 мм VLT BC-BB3201A салатний міні AM (брендоване пакування)
- Модель: BEL-089
- Наявність: Є в наявності
-
95.48грн.
- Без ПДВ: 95.48грн.

