| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 26 " |
| Ємність батареї А*г | 10 А*г |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Напруга | 36 B |
| Сторона приводу | передній |
| Тип кріплення | на раму |
| Тип мотору | редукторний |
| Ємність батареї А*г | 10 А*г |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Напруга | 36 B |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Сторона приводу | передній |
| Тип кріплення | на раму |
| Тип мотору | редукторний |
Електричний набір 26" передній на раму 36B 10А*г 500Вт
- Модель: EBK-019
- Наявність: Є в наявності
-
18480.00грн.
- Без ПДВ: 18480.00грн.

