| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 26 " |
| Ємність батареї А*г | 12.5 А*г |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Напруга | 36 B |
| Сторона приводу | задній |
| Тип кріплення | на багажник |
| Ємність батареї А*г | 12.5 А*г |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Напруга | 36 B |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Сторона приводу | задній |
| Тип кріплення | на багажник |
Електричний набір 26" задній на багажник 36B 12.5А*г 500Вт
- Модель: EBK-028
- Наявність: Є в наявності
-
19800.00грн.
- Без ПДВ: 19800.00грн.
