| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 28 " |
| Ємність батареї А*г | 12.5 А*г |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Напруга | 48 B |
| Сторона приводу | задній |
| Тип кріплення | на раму |
| Ємність батареї А*г | 12.5 А*г |
| Діаметр колеса | 28 " |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Напруга | 48 B |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Сторона приводу | задній |
| Тип кріплення | на раму |
Електричний набір 28" задній на раму 48B 12.5А*г 500Вт
- Модель: EBK-025
- Наявність: Є в наявності
-
24090.00грн.
- Без ПДВ: 24090.00грн.

