| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр колеса | 26 " |
| Ємність батареї А*г | 15 А*г |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Напруга | 36 B |
| Сторона приводу | задній |
| Тип кріплення | на раму |
| Ємність батареї А*г | 15 А*г |
| Діаметр колеса | 26 " |
| Мотор під касету/тріскачку | під тріскачку |
| Напруга | 36 B |
| Потужність мотора | 500 Вт |
| Сторона приводу | задній |
| Тип кріплення | на раму |
Електричний велонабір 26" задній на раму 36B 15А*г 500Вт
- Модель: EBK-022
- Наявність: Є в наявності
-
20790.00грн.
- Без ПДВ: 20790.00грн.

