| Параметр | Значення |
|---|---|
| Багажник | передній/задній багажник |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вид гальм | барабан/барабан |
| Рік | 2026 |
| Вантажопід'ємність | 100 кг |
| Діаметр колеса | 10 " |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Модель | BN007 |
| Модель велосипеда | CARGO |
| Потужність мотора | 800 Вт |
| Напруга | 60 B |
| Покришки | 10х3" |
| Середній запас ходу | 70 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
| Колір | червоний |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Багажник | передній/задній багажник |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вантажопід'ємність | 100 кг |
| Вид гальм | барабан/барабан |
| Діаметр колеса | 10 " |
| Колір | червоний |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Модель | BN007 |
| Модель велосипеда | CARGO |
| Напруга | 60 B |
| Покришки | 10х3" |
| Потужність мотора | 800 Вт |
| Потужність мотору | 800 Вт |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 70 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
Електроскутер SPACE CARGO 10" 60B 800Вт барабан/барабан червоний 2026
- Виробник: SPACE
- Модель: ESC-088
- Наявність: Є в наявності
-
32095.36грн.
- Без ПДВ: 32095.36грн.



