| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вид гальм | диск/барабан |
| Рік | 2026 |
| Вантажопід'ємність | 100 кг |
| Діаметр колеса | 10 " |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Модель велосипеда | ROCKET |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Напруга | 72 B |
| Середній запас ходу | 85 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | літієва |
| Колір | сірий |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вантажопід'ємність | 100 кг |
| Вид гальм | диск/барабан |
| Діаметр колеса | 10 " |
| Колір | сірий |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Модель велосипеда | ROCKET |
| Напруга | 72 B |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 85 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | літієва |
Електроскутер SPACE ROCKET 10" 72B 1000Вт 20А*г диск/барабан літієва сірий 2026
- Виробник: SPACE
- Модель: ESC-095
- Наявність: Є в наявності
-
47348.40грн.
- Без ПДВ: 47348.40грн.


