Дефект пластику ,зламані ручки перемикання світла та швидкостей
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вид гальм | барабан/барабан |
| Діаметр колеса | 8 " |
| Колір | коричневий |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Модель велосипеда | SHUTTLE |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | 8х3" |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Рік | 2026 |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
| Тип электроскутера | триколісний |
Електроскутер триколісний SPACE SHUTTLE 8" 72B 1000Вт 20А*г барабан/барабан свинцево-кислотний коричневий 2026
- Виробник: SPACE
- Модель: STK-8-006
- Наявність: Є в наявності
-
39403.76грн.
- Без ПДВ: 39403.76грн.


