| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вид гальм | барабан/барабан |
| Рік | 2026 |
| Вантажопід'ємність | 200 кг |
| Діаметр колеса | 8 " |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Модель | BN036 |
| Модель велосипеда | SHUTTLE XL |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | 8х3" |
| Середній запас ходу | 65 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
| Тип электроскутера | триколісний |
| Колір | чорний |
| Ємність батареї А*г | 20 А*г |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вантажопід'ємність | 200 кг |
| Вид гальм | барабан/барабан |
| Діаметр колеса | 8 " |
| Колір | чорний |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Модель | BN036 |
| Модель велосипеда | SHUTTLE XL |
| Напруга | 72 B |
| Покришки | 8х3" |
| Потужність мотора | 1000 Вт |
| Потужність мотору | 1000 Вт |
| Рік | 2026 |
| Середній запас ходу | 65 км |
| Сторона приводу | задній |
| Тип акумулятора (батареї) | свинцево-кислотний |
| Тип электроскутера | триколісний |
Електроскутер триколісний SPACE SHUTTLE XL 8" 72B 1000Вт барабан/барабан чорний 2026
- Виробник: SPACE
- Модель: ESC-084
- Наявність: Є в наявності
-
43853.04грн.
- Без ПДВ: 43853.04грн.


