Aventon Pace – це класичний круїзер з прямою посадкою, широким сідлом із пружинами та високим кермом із зручним хватом. Але на відміну від суто механічних велосипедів, комфортна їзда не закінчується навіть у дуже горбистій місцевості, адже достатньо лише включити Pedal Assist або натиснути на ручку акселератора і велосипед залетить на гірку зі швидкістю шосейника.
Оновлена версія Pace отримала передню фару, вбудовані в верхні пера блимавки, кольоровий дисплей з підсвіткою, синхронізацію з фірмовим додатком на телефон та інтегрований в нижню трубу акумулятор.
Електровелосипеди Aventon відповідають стандарту водонепроникності IPX4 (стійкість до бризок води). Це означає, що можна сміливо їздити за дощової погоди, але велосипед не можна мити мийкою високого тиску. Також Aventon Pace підтримує установку повнорозмірних крил, які допоможуть відсікти більшу частину бризок, що летять з коліс.
Ключові особливості:
Рама зі сплаву алюмінію 6061 побудована із застосуванням баттингу. Нижня труба має відсік для інтегрованого акумулятора, а у верхні пера вбудовані блимавки.
Модель з маркуванням ST(Step-Through) у назві, на відміну від базової моделі, має сильно опущену верхню трубу, що значно полегшує та убезпечує посадку на велосипед.
Вилка також виготовлена з алюмінієвого сплаву 6061. Шток має конічну форму, для більш жорсткого з'єднання з рамою та зменшення ризику його пошкодження при різких ударах.
8-швидкісний перемикач аматорського рівня Shimano Altus допоможе підібрати передачу для будь-якого рельєфу.
Гідравлічні дискові гальма Tektro HD-T285 оснащені роторами 180 мм, щоб електровелосипед міг ефективніше гальмувати на високих швидкостях.
Велосипед підтримує встановлення багажника та повнорозмірних крил.
Безщітковий мотор-колесо на 48 В має потужність 500 Вт.
Максимальна швидкість 45 км/год використовуючи Pedal Assist та 32 км/год використовуючи акселератор.
Знімний інтегрований літій-іонний акумулятор 48В / 12.8 Ач (614 Втч) з елементами живлення LG.
Пробіг на одному заряді до 95 км, в залежності від умов використання та ваги велосипедиста.
Швидка зарядка протягом 4-5 годин (зарядний пристрій 48 В / 3А).
Кольоровий дисплей LCD Smart Easy Read з підсвічуванням.
| SKU | Pace3ST50024 |
| Аккумулятор | Removable Internal Lithium-ion 48V, 12.8Ah(614Wh) with LG Cells |
| Бренд | Aventon |
| Вес | 24kg |
| Вид | Велосипед |
| Вилка | AE-E08-V2 AL Fork |
| Втулки | Hubs: 36H Disc Nutted Front, Nutted Rear |
| Вынос | Threadless, 31.8mm, 90mm |
| Габаритный товар | да |
| Год (модельний) | 2024 |
| Грипсы | Ergonomic Comfort |
| Двигатель | 48V, 500w Brushless Rear Hub Motor |
| Диаметр колеса | 27,5" |
| Дисплей | LCD Smart Easy Read Display with Backlight, Colorful screen with app |
| Дополнительные опции | Front&Rear lights, Kickstand |
| Задний переключатель | Shimano Altus 8 Speed |
| Зарядное устройство | 48V 3 Amp Fast Charger, 4-5 Hour Charging |
| Каретка | Square Taper, Sealed, Torque Sensor |
| Картинки | 23806931,23806932,23806933 |
| Кассета | 12-32T, 8 Speed |
| Материал рамы | алюминий |
| Модельный ряд | Aventon Pace |
| Модельный ряд внутр. ассорт. | Pace 500 ST |
| НаименованиеУкр | Електровелосипед 27,5" Aventon Pace.3 ST 500 рама - L Blue Steel A4 |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Обода | Double Wall Aluminum 36h Front & Rear |
| Особенности рамы | Низкая верхняя труба |
| Педали | 9/16" Alloy Platform |
| Подседельный штырь | Forged Alloy, 30.9mm 2-Bolt Clamp |
| Покрышки | 27.5" x 2.1" Puncture Resistant, Reflective Sidewalls |
| Пол | Женский,Унисекс |
| Порядок сортировки | 8.5 |
| Поставщик | Veloplaneta |
| Размер рамы | L |
| Рама | 6061 Single-Butted Aluminum Alloy with Internal Battery |
| Рост | 170-185 см |
| Руль | Aluminum 31.8 15 Degree Sweptback |
| Седло | Aventon Saddle |
| Тип амортизации | ригид |
| Тип велосипеда | Круизёры |
| Тип вилки | ригидная |
| Тип рансмиссии | механическая |
| Тип тормозов | дисковые гидравлика |
| Тормоза | Tektro Hydraulic Disc Brakes |
| Цвет велосипеда | Голубой |
| Цепь | 122 Link, 8 Speed |
| Шатуны | 170mm w/48T |
| Электрический привод | мотор-колесо |
| Электротранспорт | да |
Электровелосипед 27,5" Aventon Pace.3 ST 500 рама - L Blue Steel A4
- Модель: SKE-97-84
- Наявність: Є в наявності
-
71236.00грн.
- Без ПДВ: 71236.00грн.




