| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | YINGXING |
| Довжина | L60мм мм |
| Довжина важеля Vbr | H- 110 мм |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YX-C228 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | YINGXING |
| Довжина | L60мм мм |
| Довжина важеля Vbr | H- 110 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YX-C228 |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
Гальмо V-br Алюмiнiй H- 110мм YINGXING YX-C228 чорний
- Модель: BRA-Al-021
- Наявність: Є в наявності
-
278.96грн.
- Без ПДВ: 278.96грн.

