| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-323 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-323 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 120мм Гума BRAVVOS FL-323 чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-321
- Наявність: Є в наявності
-
117.04грн.
- Без ПДВ: 117.04грн.

