| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 122 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-424 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорно-червоний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 122 мм |
| Додатково | без додаткового кріплення |
| Колір | чорно-червоний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-424 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 122мм Гума BRAVVOS FL-424 чорно-червоний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-334
- Наявність: Є в наявності
-
126.72грн.
- Без ПДВ: 126.72грн.

