| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 127 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-368 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | червоний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 127 мм |
| Колір | червоний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-368 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 127мм Гума BRAVVOS FL-368 червоний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-231
- Наявність: Є в наявності
-
116.16грн.
- Без ПДВ: 116.16грн.

