| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-370A |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-370A |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 130мм Гума BRAVVOS FL-370A чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-229
- Наявність: Є в наявності
-
122.76грн.
- Без ПДВ: 122.76грн.

