| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-A05 |
| Наявність додаткового кріплення | З алюмінієвими замками |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-A05 |
| Наявність додаткового кріплення | З алюмінієвими замками |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 130мм Гума З алюмінієвими замками BEcool BC-A05 чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-369
- Наявність: Є в наявності
-
180.40грн.
- Без ПДВ: 180.40грн.

