| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-GR6411 |
| Наявність додаткового кріплення | З алюмінієвими замками |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-GR6411 |
| Наявність додаткового кріплення | З алюмінієвими замками |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 130мм Гума З алюмінієвими замками BEcool BC-GR6411 чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-296
- Наявність: Є в наявності
-
243.76грн.
- Без ПДВ: 243.76грн.

