| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал виготовлення | неопрен |
| Модель | BC-GR6496 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний з червоним замком |
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 130 мм |
| Колір | чорний з червоним замком |
| Матеріал виготовлення | неопрен |
| Модель | BC-GR6496 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 130мм Неопрен BEcool BC-GR6496 чорний з червоним замком AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-347
- Наявність: Є в наявності
-
352.00грн.
- Без ПДВ: 352.00грн.

