| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 135 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-SZ048A |
| Наявність додаткового кріплення | З алюмінієвими замками |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 135 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-SZ048A |
| Наявність додаткового кріплення | З алюмінієвими замками |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 135мм Гума З алюмінієвими замками BEcool BC-SZ048A чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-368
- Наявність: Є в наявності
-
248.16грн.
- Без ПДВ: 248.16грн.

