| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 138 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-GR6407 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | синiй з чорним |
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 138 мм |
| Колір | синiй з чорним |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-GR6407 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 138мм Гума BEcool BC-GR6407 синiй з чорним AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-292
- Наявність: Є в наявності
-
116.60грн.
- Без ПДВ: 116.60грн.

