| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 138 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-GR6408 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BEcool |
| Довжина | 138 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | BC-GR6408 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 138мм Гума BEcool BC-GR6408 чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-301
- Наявність: Є в наявності
-
81.84грн.
- Без ПДВ: 81.84грн.

