| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-221 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 85 мм |
| Додатково | без додаткового кріплення |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | гума |
| Модель | FL-221 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси 85мм Гума BRAVVOS FL-221 чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-320
- Наявність: Є в наявності
-
83.16грн.
- Без ПДВ: 83.16грн.

