| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 95 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Матеріал виготовлення | PVC |
| Модель | FL-231 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | синій |
| Бренд | BRAVVOS |
| Довжина | 95 мм |
| Колір | синій |
| Матеріал виготовлення | PVC |
| Модель | FL-231 |
| Наявність додаткового кріплення | без додаткового кріплення |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
Гріпси дитячі 95мм PVC BRAVVOS FL-231 синій AM (брендоване пакування)
- Модель: GRI-322
- Наявність: Є в наявності
-
101.64грн.
- Без ПДВ: 101.64грн.

