| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Модель | 48мм |
| Тип ніпеля | FV (Presta) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина камери | 1.95-2.125 |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 27.5 " |
| Колір | чорний |
| Модель | 48мм |
| Тип ніпеля | FV (Presta) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина камери | 1.95-2.125 |
Камера 27.5"1.95-2.125 WANDA FV (Presta) 48мм
- Модель: TUB-066
- Наявність: Є в наявності
-
160.60грн.
- Без ПДВ: 160.60грн.

