Камера чудово підійде для установки на шосейний велосипед. Вона легка, міцна і добре утримує тиск. Виготовлена з високоякісного бутилу, має стабільну товщину стінок.
Щоб переконатися в міцності, виробник тестує кожну камеру на заводі впродовж 24 годин.
Характеристики
Розмір: 28" (18/28x622/630).
Ніпель: SV (французький) 40 мм.
Вага: 105 г.
Відеоінструкція із заміни велосипедної камери на прикладі гірського велосипеда на ободних гальмах:
| Бренд | SCHWALBE |
| Вес | 105 грамм |
| Вид | Камера |
| Диаметр колеса | 28"/700С |
| Длина ниппеля камеры | 40 |
| НаименованиеУкр | Камера 28" (18/28x622/630) Schwalbe SV15 40мм EK |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Размер | 0. 7" - 1. 1" |
| Тип ниппеля камеры | Французский (Presta) |
| Ширина камеры | 1,0-1,5 |
Камера 28" (18/28x622/630) Schwalbe SV15 40мм EK
- Модель: TUB-F1-05
- Наявність: Є в наявності
-
282.00грн.
- Без ПДВ: 282.00грн.

