| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 700 " |
| Модель | 48мм |
| Тип ніпеля | FV (Presta) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина камери | 35 |
| Бренд | WANDA |
| Діаметр колеса | 700 " |
| Колір | чорний |
| Модель | 48мм |
| Тип ніпеля | FV (Presta) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина камери | 35 |
Камера 700"35 WANDA FV (Presta) 48мм
- Модель: TUB-070
- Наявність: Є в наявності
-
141.24грн.
- Без ПДВ: 141.24грн.

