| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KENLI |
| Діаметр | д.45,1мм мм |
| Довжина | L138мм мм |
| Довжина вала каретки | 138 мм |
| Модель | KL-06H ХВЗ Україна |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | KENLI |
| Діаметр | д.45,1мм мм |
| Довжина | L138мм мм |
| Довжина вала каретки | 138 мм |
| Колір | чорний |
| Модель | KL-06H ХВЗ Україна |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 138мм x 68 мм під квадрат KENLI KL-06H ХВЗ Україна чорний AM (брендоване пакування)
- Модель: BBS-025
- Наявність: Є в наявності
-
240.24грн.
- Без ПДВ: 240.24грн.


