| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KENLI |
| Діаметр | д.35мм мм |
| Довжина | L140мм мм |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Модель | KL-910 ХВЗ Україна |
| Тип вала каретки | під клин |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | Gold |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | KENLI |
| Діаметр | д.35мм мм |
| Довжина | L140мм мм |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Колір | Gold |
| Модель | KL-910 ХВЗ Україна |
| Наявність різьби | безрізьб. |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 140мм x 68 мм під клин KENLI KL-910 ХВЗ Україна Gold AM (брендоване пакування)
- Модель: BBS-024
- Наявність: Є в наявності
-
160.16грн.
- Без ПДВ: 160.16грн.

