| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Модель | CZ-014 |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | насипний |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | срiблястий |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Колір | срiблястий |
| Модель | CZ-014 |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | насипний |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 140мм x 68 мм під клин VLT CZ-014 срiблястий під ХВЗ Україна AM (брендоване пакування)
- Модель: BBS-040
- Наявність: Є в наявності
-
105.60грн.
- Без ПДВ: 105.60грн.

