| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Модель | CZ-902 |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | Gold |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 140 мм |
| Колір | Gold |
| Модель | CZ-902 |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 902 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 140мм x 68 мм під клин VLT CZ-902 Gold під ХВЗ Україна AM (брендоване паковання)
- Модель: BBS-044
- Наявність: Є в наявності
-
114.40грн.
- Без ПДВ: 114.40грн.

