| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 145 мм |
| Модель | CZ-203 |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 203 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | Gold |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 145 мм |
| Колір | Gold |
| Модель | CZ-203 |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | на 203 пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 145мм x 68 мм під клин VLT CZ-203 Gold під Мінськ AM (брендоване пакування)
- Модель: BBS-045
- Наявність: Є в наявності
-
114.40грн.
- Без ПДВ: 114.40грн.

