| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 148 мм |
| Модель | CZ-148 Бубон |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | насипний |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | Gold |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 148 мм |
| Колір | Gold |
| Модель | CZ-148 Бубон |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип підшипника | насипний |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 148мм x 68 мм під клин VLT CZ-148 Бубон Gold під Мінськ AM (брендоване пакування)
- Модель: BBS-043
- Наявність: Є в наявності
-
167.20грн.
- Без ПДВ: 167.20грн.

