| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 150 мм |
| Модель | CZ-014 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | насипний |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 150 мм |
| Колір | чорний |
| Модель | CZ-014 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | насипний |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Каретка 150мм x 68 мм під квадрат VLT CZ-014 чорний відкрита AM (брендоване пакування)
- Модель: BBS-041
- Наявність: Є в наявності
-
118.80грн.
- Без ПДВ: 118.80грн.

