| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | SHIMANO |
| Довжина вала каретки | 68-73 мм |
| Модель | BB-MT501 BSA hollowtech 2 |
| Тип вала каретки | під порожнисту вісь (Hollowtech II) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина каретки | x 68/73 мм |
| Бренд | SHIMANO |
| Довжина вала каретки | 68-73 мм |
| Колір | чорний |
| Модель | BB-MT501 BSA hollowtech 2 |
| Тип вала каретки | під порожнисту вісь (Hollowtech II) |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина каретки | x 68/73 мм |
Каретка 68-73мм x 68/73 мм під порожнисту вісь (Hollowtech II) SHIMANO BB-MT501 BSA hollowtech 2 чорний
- Модель: BBS-033
- Наявність: Є в наявності
-
876.92грн.
- Без ПДВ: 876.92грн.

