Картридж каретки BBS15 з квадратним валом на промислових підшипниках для встановлення на велосипеди з кареточним вузлом шириною 107 мм. Відноситься до елементів трансмісії початкового рівня. Вал, чашки та корпус виготовлені зі сталі. Болти у комплекті.
Характеристики
Тип: під квадрат
Стандарт: BSA
Довжина валу: 118 мм
Ширина кареточного стакану: 68 мм
Підшипники: промислові
Вага: 338 г
| Бренд | SUN RACE |
| Вес | 338 грамм |
| Вид | Каретка |
| Длина оси | 118 мм |
| НаименованиеУкр | Каретка SUN RACE BBS15 118мм квадрат шир 68мм |
| Не оплачивать бонусами | нет |
| Не отображать на сайте | нет |
| Подкареточный стакан | 68 мм |
| Порядок сортировки | 4.5 |
| Тип каретки | Квадрат |
| Тип подшипника | картриджный |
| Тип резьбы | BSA: 1,37"х24 |
Каретка SUN RACE BBS15 118мм квадрат шир 68мм
- Модель: BBS-00-12
- Наявність: Є в наявності
-
423.00грн.
- Без ПДВ: 423.00грн.

