| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | KENLI |
| Довжина | 113х68мм мм |
| Довжина вала каретки | 113 мм |
| Модель | KL-08A |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | KENLI |
| Довжина | 113х68мм мм |
| Довжина вала каретки | 113 мм |
| Колір | чорний |
| Модель | KL-08A |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Картридж каретки 113мм x 68 мм під квадрат KENLI KL-08A чорний
- Модель: BBC-052
- Наявність: Є в наявності
-
257.40грн.
- Без ПДВ: 257.40грн.

