| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VP |
| Довжина | 113х68мм мм |
| Довжина вала каретки | 113 мм |
| Модель | VP-BC73 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срiблястий з чорним |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VP |
| Довжина | 113х68мм мм |
| Довжина вала каретки | 113 мм |
| Колір | срiблястий з чорним |
| Модель | VP-BC73 |
| Тип вала каретки | під квадрат |
| Тип підшипника | пром. підшипник |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Картридж каретки 113мм x 68 мм під квадрат VP VP-BC73 срiблястий з чорним
- Модель: BBC-045
- Наявність: Є в наявності
-
400.40грн.
- Без ПДВ: 400.40грн.

