| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 142 мм |
| Модель | PJ-ZZ-142MM |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Колір | чорний |
| Ширина каретки | x 68 мм |
| Бренд | VLT |
| Довжина вала каретки | 142 мм |
| Колір | чорний |
| Модель | PJ-ZZ-142MM |
| Тип вала каретки | під клин |
| Тип паковання | AM (брендоване паковання) |
| Ширина каретки | x 68 мм |
Картридж каретки 142мм x 68 мм під клин VLT PJ-ZZ-142MM чорний
- Модель: BBC-145
- Наявність: Є в наявності
-
132.00грн.
- Без ПДВ: 132.00грн.

