| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YL-003/HF630-S |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | чорний |
| Ширина керма | L 640 мм |
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YL-003/HF630-S |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 640 мм |
Кермо Алюмiнiй 25.4мм L 640 мм HongFu YL-003/HF630-S підйом - 20-30мм загиб назад9° чорний Райзер
- Модель: HBA-194
- Наявність: Є в наявності
-
203.72грн.
- Без ПДВ: 203.72грн.

