| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Бренд велосипеда | Kalloy |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Вигин назад | вигин назад 5 ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | HB-FB11 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | чорний |
| Ширина керма | L 640 мм |
| Бренд | Kalloy "UNO" |
| Бренд велосипеда | Kalloy |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 5 ° |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | HB-FB11 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 640 мм |
Кермо Алюмiнiй 25.4мм L 640 мм Kalloy "UNO" HB-FB11 "UNO" підйом - 20-30мм загиб назад5° чорний Райзер
- Виробник: Kalloy
- Модель: HBA-092
- Наявність: Є в наявності
-
514.80грн.
- Без ПДВ: 514.80грн.

