| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 31.8мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YL-004 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | чорний |
| Ширина керма | L 680 мм |
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 9 ° |
| Діаметр | 31.8мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 31.8 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал виготовлення | алюмiнiй |
| Модель | YL-004 |
| Підйом керма | підйом - 20-30 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 680 мм |
Кермо Алюмiнiй 31.8мм L 680 мм HongFu YL-004 підйом - 20-30мм загиб назад9° чорний Райзер
- Модель: HBA-163
- Наявність: Є в наявності
-
261.80грн.
- Без ПДВ: 261.80грн.

