| Параметр | Значення |
|---|---|
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Колір | срiблястий |
| Ширина керма | L 530 мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Ширина керма | L 530 мм |
| Ширина руля | L 530 мм |
Кермо Сталь 25.4мм L 530 мм підйом - 200мм срiблястий
- Модель: HBA-276
- Наявність: Є в наявності
-
96.80грн.
- Без ПДВ: 96.80грн.

