| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-352 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | срiблястий |
| Ширина керма | L 580 мм |
| Бренд | HongFu |
| Варіант | райзер |
| Діаметр | 25.4мм мм |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Модель | YL-352 |
| Підйом керма | підйом - 200 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 580 мм |
Кермо Сталь 25.4мм L 580 мм HongFu YL-352 підйом - 200мм срiблястий Райзер
- Модель: HBA-168
- Наявність: Є в наявності
-
242.00грн.
- Без ПДВ: 242.00грн.

