| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Вигин назад | вигин назад 30 ° |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Підйом керма | підйом - 150-180 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Колір | срiблястий |
| Ширина керма | L 590-600 мм |
| Бренд | RUIAN |
| Варіант | райзер |
| Вигин назад | вигин назад 30 ° |
| Діаметр керма під винос у мм | 25.4 мм |
| Колір | срiблястий |
| Матеріал виготовлення | сталь |
| Підйом керма | підйом - 150-180 мм |
| Тип паковання | OEM (без брендового паковання) |
| Форма керма | райзер |
| Ширина керма | L 590-600 мм |
Кермо Сталь 25.4мм L 590-600 мм RUIAN підйом - 150-180мм загиб назад30° срiблястий Райзер
- Модель: HBA-196
- Наявність: Є в наявності
-
242.00грн.
- Без ПДВ: 242.00грн.

